Apartamenty nad Potokiem
w malowniczej Leśnicy

Apartamenty nad potokiem zlokalizowane są w Leśnicy – to spokojna i niezwykle malownicza miejscowość położona w gminie Bukowina Tatrzańska, w paśmie pogórza bukowińskiego. Jej niezwykłą cechą jest naturalna granica w postaci potoku o tej samej nazwie (Leśnica), która oddziela ją od miejscowości Groń.

To właśnie ten potok płynie tuż obok Apartamentów, a jego relaksujący szum to dodatkowy atut lokalizacji domu.

  • 01
  • 01
  • 01
  • 04

Niezapomniane wrażenia, blisko najlepszych atrakcji.

Tym, którzy uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu, Apartamenty nad Potokiem zapewnią możliwość zaplanowania wielu wyjątkowych aktywności i niezapomnianych atrakcji. Latem apartamenty są idealną bazą wypadową do wypraw w wysokie partie Tatr, z kolei w okresie zimowym zapewniają bliskość nowoczesnych ośrodków narciarskich. To właśnie od strony Leśnicy – Gronia znajduje się górna stacja kolei Kotelnica Białczańska, najbardziej nowoczesnego ośrodka narciarskiego w regionie.

Do Kotelnicy zaprowadzi Was tak zwana Droga Królewska, która oprócz ciekawej historii jaką posiada jest również wspaniałym terenem na spacery i wycieczki rowerowe. Miejscowość idealnie sprawdzi się dla fanów rowerów górskich oraz kolarek.

Warto dodać, że Leśnica to sąsiadka Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, więc nasi goście w każdej chwili mogą korzystać z najlepszych atrakcji, jakie oferują te popularne miejscowości, jak chociażby słynne baseny z wodą termalną o dobroczynnych właściwościach dla ducha i ciała.

Komfortowe warunki dla całej rodziny.

Apartamenty to nie tylko przestronne sypialne ale również część dzienna, w której można spędzać czas całą rodziną. Osoby, które lubią samodzielnie przygotowywać i celebrować posiłki z pewnością docenią naszą dużą, nowoczesną i doskonale wyposażoną kuchnię oraz jadalnię z salonem, stylizowane na góralską izbę.

Cały dom, utrzymany jest w stylu włoskim, bez zbędnych dodatków i przytłaczających ozdób. Apartamenty nad Potokiem stawiają na przestrzeń i elegancję, która sprzyja dobremu wypoczynkowi.

Nasze największe atuty

  • Relaksujący szum strumyka
  • Otoczenie świerkowego lasu
  • Prywatność i przestrzeń

Zobacz oferty...